рус | укр
Интернет-магазин свадебных и вечерних платьев «Свадебный бум Украина»
+38 (044) 331-05-47
+38 (067) 482-84-48


Ваша корзина пустаГлавная >> Политика возврата

Политика возврата

Товар можна повернути протягом 14 днів з моменту отримання.

 

Повернення товару належної якості можливий за умови збереження його товарного вигляду (упаковка, пломби, ярлики) і споживчих властивостей (не мати слідів використання і носіння).

 

Повернення товару неналежної якості. Мається на увазі товар з явним фабричним дефектом, а також товар, який не відповідає замовленню.

 

Всі витрати з пересилання товару належної якості назад покупець повинен взяти на себе. Компанія компенсує вартість доставки тільки в разі доставки товару неналежної якості (товар з явним фабричним дефектом, а також товар, який не відповідає замовленням). Важливо зберегти плаття в тому ж вигляді, в якому воно було отримано Вами: це означає, що плаття не повинно мати ознак носіння, плям, пошкоджень, включаючи також підгонку по фігурі. В іншому випадку, магазин має повне право відмовитися від повернення. Зверніть увагу, що магазин також може відмовитися від повернення, якщо на прохання клієнта в виріб внесені зміни, а також якщо виріб було пошито за індивідуальними мірками.

   

Тому, щоб уникнути конфліктних ситуацій, просимо відповідально поставитися до вибору і правильно вказати свої параметри. Вдалих Вам покупок!

 

Повернення грошових коштів відбувається на протязі 5-и банківських днів, з моменту надходження повернення на склад.

Главная   |   Помощь   |   Размеры   |   Оплата и доставка   |   Политика возврата   |   Отзывы   |   Контакты  


Україна Россия Беларусь Казахстан Весь мир Europe
Deutschland Polska United Kindom

Заказать звонок

Имя
Телефон
Комментарий