Політика повернення

Ви маєте право відмовитися від замовлення в будь-який момент. Але, з огляду на те, що ми шиємо сукні під замовлення, просимо звернути увагу на різний порядок відмови на кожному з етапів: 

 

1. До моменту внесення передоплати відмову для Вас не пов'язаний з фінансовими витратами.

 

2. Після прийняття замовлення, згідно зі ст. 702 ЦКУ, Ви маєте право відмовитися від нього, але тільки за умови відшкодування витрат інтернет-магазину, пов'язаних з діями по виконанню договору:

  

• Якщо передоплата вже внесена, і товар почав відшивати, Ви можете розірвати договір, але 25% -я плата не повертається.

 

• Ви також можете відмовитися від покупки сукні вже після отримання посилки протягом 14 днів, при цьому магазин залишає в якості компенсації 25% від загальної вартості плаття.

  

Всі витрати з пересилання товару назад покупець повинен взяти на себе. Важливо зберегти плаття в тому ж вигляді, в якому воно було отримано Вами: це означає, що плаття не повинно мати ознак носіння, плям, пошкоджень, включаючи також підгонку по фігурі. В іншому випадку, магазин має повне право відмовитися від повернення. Зверніть увагу, що магазин також може відмовитися від повернення, якщо на прохання клієнта в виріб внесені істотні зміни, а також якщо виріб було пошито за індивідуальними мірками.

 

Тому, щоб уникнути конфліктних ситуацій, просимо відповідально поставитися до вибору і правильно вказати свої параметри. Вдалих Вам покупок!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята

Дякуємо за звернення до нас. Ми зв'яжемося з вами протягом години