рус | укр
Інтернет-магазин весільних та вечірніх суконь «Весільний бум»
+38 (044) 331-05-47
+38 (067) 482-84-48


Ваш кошик порожній
     Вибране (0)Головна >> Розміри

Розміри

Перш, ніж зробити виміри, дуже важливо, щоб ви були одягнені в легкий одяг і обов'язково в бюстгальтері, причому, якщо ви плануєте надіти на свято бюстгальтер з ефектом push-up, то знімати мірки потрібно саме в такому бюстгальтері.

 

Таблиця розмірів: 

  

Розмір

40

42

44

46

48

50

52

54

56

58

ОГ

80

84

88

92

96

100

104

108

112

116

ОТ

60

64

68

72

76

80

84

88

92

96

ОС

86

90

94

98

102

106

110

114

120

124

 

Зверніть увагу! Необхідно прикладати сантиметрову стрічку щільно до тіла, так, щоб під неї можна було б просунути вказівний палець.

 

Для того щоб безпомилково визначити свої мірки, вам знадобиться сантиметрова стрічка і обов'язково чиясь допомога.

 

Обхват грудей:

Знімають мірки з боку спини, по самим виступаючим ділянкам лопаток, через пахвові впадини, а з боку переду - по самим виступаючим ділянках грудей. Руки при цьому опущені! Сантиметрову стрічку унеможливити натяг і не послаблювати. Замикають сантиметр, утримуючи його великим і вказівним пальцем.

Обхват талії:

Для того щоб виміряти обхват талії, сантиметр потрібно прокласти по спині, потім по самій вузькій бічній частині фігури і замкнути стрічку спереду, утримуючи її вказівним і великим пальцем. Вказівний палець перебувати під стрічкою.

Обхват стегон:

Вимірюючи обхват стегон, сантиметрову стрічку слід розташувати по найбільш виступаючим точкам сідниць і стегон. Замкнути стрічку спереду, утримуючи великим і вказівним пальцем.

Під грудьми:

Щоб зняти цю мірку, потрібно прокласти сантиметр через самі випуклі ділянки лопаток, далі через пахвові впадини і потім замкнути стрічку під самою грудьми. Вказівний палець вимірює повинен знаходитися під стрічкою.

Довжина корсета:

Щоб визначити цю мірку, для початку потрібно вирішити, на якій відстані від пахвовій впадини буде починатися ваш корсет. До цієї точки прикладають початок сантиметрової стрічки. І далі опускають її вниз по бічній стороні фігури до точки, де ви хочете, щоб він закінчувався, і починалася спідниця.

Довжина виробу:

Ця мірка визначається аналогічно попередньої, вибирають точку - початку корсета, прикладають до неї сантиметрову стрічку, потім по бічній стороні фігури, опускаємо її вниз, через лінію талії до статі. Виміряйте в весільному взутті, щоб врахувати висоту каблука. А для моделей з пишними спідницями до отриманої величині потрібно додати 4-5 см на кільця до полу.

Якщо Ви вибрали весільну сукню з рукавами, тоді вам потрібно зняти додаткові мірки:

 

Довжина рукава:

Для початку потрібно злегка зігнути руку в лікті, потім знайти точку сполучення плеча і руки. Від цієї точки до лінії зап'ястя по зігнутій руці визначаємо величину даної мірки.

Довжина плеча:

Заміряють відстань від точки основи шиї до точки сполучення плеча і руки.

Обхват плеча:

Сантиметрова стрічка накладається навколо самої широкої частини руки в районі пахвових западин.

Обхват зап'ястя:

Стрічку розташовують навколо самої вузької частини руки.

 

Якщо з якоїсь причини зняття мірок викликало у ваструднощі або ви не впевнені в точності і правильності їх вимірювання, тоді зверніться за допомогою до професіоналів будь-якого ательє вашого міста. Вони легко впораються з поставленим завданням.

 

Бажаємо вам успіхів і чекаємо на сторінках нашого інтернет-магазину!

Головна   |   Допомога   |   Розміри   |   Оплата і доставка   |   Політика повернення   |   Відгуки   |   Контакти  


Україна Россия Беларусь Казахстан Весь мир Europe
Deutschland Polska United Kindom

Замовити дзвінок

Ім'я
Телефон
Коментар