Розміри

Перш, ніж зробити виміри, дуже важливо, щоб ви були одягнені в легкий одяг і обов'язково в бюстгальтері, причому, якщо ви плануєте надіти на свято бюстгальтер з ефектом push-up, то знімати мірки потрібно саме в такому бюстгальтері.

  

Зверніть увагу! Необхідно прикладати сантиметрову стрічку щільно до тіла, так, щоб під неї можна було б просунути вказівний палець.

 

Для того щоб безпомилково визначити свої мірки, вам знадобиться сантиметрова стрічка і обов'язково чиясь допомога.

 

Обхват грудей:

Знімають мірки з боку спини, по самим виступаючим ділянкам лопаток, через пахвові впадини, а з боку переду - по самим виступаючим ділянках грудей. Руки при цьому опущені! Сантиметрову стрічку унеможливити натяг і не послаблювати. Замикають сантиметр, утримуючи його великим і вказівним пальцем.

Обхват талії:

Для того щоб виміряти обхват талії, сантиметр потрібно прокласти по спині, потім по самій вузькій бічній частині фігури і замкнути стрічку спереду, утримуючи її вказівним і великим пальцем. Вказівний палець перебувати під стрічкою.

Обхват стегон:

Вимірюючи обхват стегон, сантиметрову стрічку слід розташувати по найбільш виступаючим точкам сідниць і стегон. Замкнути стрічку спереду, утримуючи великим і вказівним пальцем.

Під грудьми:

Щоб зняти цю мірку, потрібно прокласти сантиметр через самі випуклі ділянки лопаток, далі через пахвові впадини і потім замкнути стрічку під самою грудьми. Вказівний палець вимірює повинен знаходитися під стрічкою.

Довжина корсета:

Щоб визначити цю мірку, для початку потрібно вирішити, на якій відстані від пахвовій впадини буде починатися ваш корсет. До цієї точки прикладають початок сантиметрової стрічки. І далі опускають її вниз по бічній стороні фігури до точки, де ви хочете, щоб він закінчувався, і починалася спідниця.

Довжина виробу:

Ця мірка визначається аналогічно попередньої, вибирають точку - початку корсета, прикладають до неї сантиметрову стрічку, потім по бічній стороні фігури, опускаємо її вниз, через лінію талії до статі. Виміряйте в весільному взутті, щоб врахувати висоту каблука. А для моделей з пишними спідницями до отриманої величині потрібно додати 4-5 см на кільця до полу.

Якщо Ви вибрали весільну сукню з рукавами, тоді вам потрібно зняти додаткові мірки:

 

Довжина рукава:

Для початку потрібно злегка зігнути руку в лікті, потім знайти точку сполучення плеча і руки. Від цієї точки до лінії зап'ястя по зігнутій руці визначаємо величину даної мірки.

Довжина плеча:

Заміряють відстань від точки основи шиї до точки сполучення плеча і руки.

Обхват плеча:

Сантиметрова стрічка накладається навколо самої широкої частини руки в районі пахвових западин.

Обхват зап'ястя:

Стрічку розташовують навколо самої вузької частини руки.

 

Якщо з якоїсь причини зняття мірок викликало у ваструднощі або ви не впевнені в точності і правильності їх вимірювання, тоді зверніться за допомогою до професіоналів будь-якого ательє вашого міста. Вони легко впораються з поставленим завданням.

 

Бажаємо вам успіхів і чекаємо на сторінках нашого інтернет-магазину!